Jeugdzaken & adressen

Op deze pagina kunt u diverse informatie vinden over de jeugdafdeling van Oeverzwaluwen Voetbal. Onze accommodatie is bereikbaar onder:

  • Bestuurskamer: 0514 522583
  • Kantine: 0514 522662

Hier is informatie te vinden over (klik op de link) Algemeen , de Jeugdcommissie , Trainers en leiders  en   Jeugdscheidsrechters 2017-2018  Ook kun je voorbeeld Trainingsvormen jeugd voor de E-pupillen hier downloaden. Een volledig overzicht van belangrijke gegevens 2016/2017 kun je hier downloaden in pdf

De hele lijst van al onze jeugdscheidsrechters: klik hier!  De ervaring is dat het bellen van de scheidsrechter niet altijd gebeurd. Daardoor is er voorgekomen dat er geen scheidsrechter was op zaterdag.  Het is de verantwoording van beide partijen, maar met een belletje/appje is het makkelijk te voorkomen. Dus neem de woensdag/donderdag voor de wedstrijd even contact op met de scheidsrechter.
De coördinator, Jan Eelze Pries, 06 10588631

Teamindeling seizoen 2017-2018

Voor de teams kunt u hier kijken: klik hier! In het seizoen 2017-2018 zijn er 12 jeugdteams actief in de competitie. Daarnaast hebben we nog kabouterteams (vanaf 4 jaar) die een aantal keren per jaar een toernooi spelen met teams uit de regio. Deze spelertjes hoeven nog geen lid te zijn en we proberen ze enthousiast te krijgen om ook bij de vereniging te komen wanneer ze de leeftijd van de JO7 bereikt hebben.

Alle jeugdteams in het amateurvoetbal hebben een andere benaming gekregen. De benamingen A- tot en met C-junioren en D-tot en met F-pupillen zijn verdwenen.
In plaats hiervan zijn er geboortejaarcompetities gekomen. B-junioren worden dan bijvoorbeeld JO17 (Jongens Onder 17).

De jeugdteams zijn per 2017-2018 :JO19-1, JO17-1, JO15-1, JO13-1, JO13-2, JO11-1, JO10-1, JO9-1, JO8-1, JO7-1, JO7-2  en Kabouters.
De beide JO7 teams spelen geen KNVB- maar in de Zuidwesthoekcompetitie.  De Kabouters, zij spelen niet in een reguliere competitie, maar een aantal toernooien per jaar. In de zomer op het veld en in de winter in de zaal.

Vind je voetbal ook leuk?

Voor vragen en opgave kunt u contact met ons opnemen: jeugdvoetbal oeverzwaluwen brochure 2017

Jeugdcommissie

Update 18/9/2016

Klaas Hiemstra  Secretaris 06 13714135 klaas-ria@home.nl
Jorden Hettinga Coördinator pupillen 06 54753772 jordenpetra@hotmail.com
Walter v/d Meer Coordinator junioren / ZWH  commissie 0514 521893 vanderlake@hetnet.nl
Bob v/d Putte Kledingcommissie / ZWH  commissie 06 51525379 vanderputte@home.nl
Argriet van der Veen Activiteiten commissie / Koffierooster bestuurskamer 06 20179874 argriet@hotmail.com
Marie Janne Beekman Activiteiten commissie / Lief en leed 0 624411199 beekmanbakker@hotmail.com
Aanspreekpunt junioren Walter van der Meer 0514 521893
Aanspreekpunt pupillen Jorden Hettinga 06 54753772
Aanspreekpunt kleding Bob v/d Putte 06 51555379
Aanspreekpunt ballen(hok)  / materiaal Laas Boerstra  0646811118
 laasjantsje@live.nl

 

Trainers en leiders 2016-2017

JO 19-1
leider(S) Lutzen de Vries 06 52106044 ernaenlutsen@ziggo.nl
trainer(s) Lutzen de Vries 06 52106044 ernaenlutsen@ziggo.nl
Hans de Vries 06 55063428 hansdev@live.nl
JO 17-1
leider(s) Age Bokma 06 83107159 a.bokma@ziggo.nl
Fam. Melchers mecherskoudum@hetnet.nl
 
trainer(s)  
Ype Haytema 06 81965499
JO 15-1  2017-2018
leider(s) Walter v/d Meer 0514 521893 vanderlake@hetnet.nl
 Eelke Stellingwerff 06 15483720 e.stellingwerff@ziggo.nl
Olav Eerkes  06 17866150 snoekebled@gmail.com
trainer(s) Daniel Ybema 06 23129473
Jo 13-1
leider(s)
trainer(s) Andre Zeldenrust 06 40432426 a.p.zeldenrust@home.nl
JO 11-1
leider(s) Roelof Venema 06 20201204 rfvk@icloud.com
Cor Bergsma 06 53507790
Ulbe Postma
Siebe Winia siebewinia@gmail.com
trainer(s) Roelof Venema 06 20201204 rfvk@icloud.com
Jan Eelze Pries 06 10588631 janeelze@live.nl 
e.pries@home.nl
JO 11-2
leider(s) Bob van der Putte 06 51525379 vanderputte@home.nl
Rein Bergsma 06 41349937 rein.waltina@gmail.com
 
trainer(s) Rein Bergsma 06 41349937 rein.waltina@gmail.com
Eise Feenstra 06 31264498 bate.feenstra@gmail.com
JO 11-3
leider(s) Jan Eelze Pries 06 10588631 janeelze@live.nl/e.pries@home.nl
Douwe van der Brug 06 18354354
trainer(s) Jan Eelze Pries 06 10588631 janeelze@live.nl/e.pries@home.nl
JO 9-1
leider(s) Klaas Hiemstra 06 13714135 klaas-ria@home.nl
trainer(s) Ingmar de Vries 06 20144244  
Steinar Lageweg 06 45153865
JO 9-2
leider(s) Bram Bergsma 06 13165354 bergsmabram@hotmail.com
trainer(s) Rutger Kramer 06 31521388 rutgerkramer@live.nl
JO 9-3
leider(s) Henk Peter vd Molen 06 57125648 hpvdm@hotmail.com
Fam. Melchers 06 28551958 / sjoerdennathalie@gmail.com
06 11517657
trainer(s) Sven Folkerts 06 21338301
Albert Ypma 06 28979124  

Jeugdscheidsrechters seizoen 2017-2018

Voornaam Achternaam Telefoonnummer Email-adres
Eise Blom 0613436035
Reginald Bokma 0657247387
Riemer Bootsma 0634767288
Hinne Bootsma 0514 522527 h.bootsma@hetnet.nl
Jouke de Jong 0611114979
Geert de Lange 0651934051
Joeke de Lange 0616550081 joenel@ziggo.nl
Ingmar de Vries 0620144244
Lars de Vries 0612308997
Marc Faber 0613241170
Redmer Falkena 0630813158
Eise Feenstra 0631264498
Wiebe Feenstra 0631794542
Sven Folkerts 0621338301
Mendel Gulden 0631373669
Mark Haytema 0640414445
Steffen Haytema 0610305823
Timo Haytema 0687153028
Rense Jaarsma 0638503502
Bonne Jansen 0613097332
Jacob Jelsma 0514 522635 aj.jelsma@home.nl
Sander Klaaren 0612636190
Peter Jan Koning 0613648044
Rutger Kramer 0614256871
Steinar Lageweg 0645153865
Sjors Melchers 0657110255
Dirk Melchers 0614190939
Jitse Ruurd Nauta 0628415192
Jorn Pries 0627322604
Max Pries 0615149852
Jan Eelze Pries 0610588631
Thijmen Rutten 0683920586
Hylke Smid 0620428230
Niels Stellingwerf 0618631931
Sietze Talsma 0514 521936 sietzetalsma@home.nl
Joey Tromp 0641616983
Corné Veenstra 0648622672
William Vinkx 0639767303
Sybrand Wiersma 0620673992
Albert Ypma 0628979124
Eling Zijlstra 0658727443
Daniël Zweed 0657723963